FQPF13N50CSDTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF13N50CSDTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQPF13N50CSDTU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 13A TO-220F
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije FQPF13N50CSDTU
Številka dela FQPF13N50CSDTU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 13A TO-220F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4218 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220F
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 480 mOhm @ 6.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 48W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2055pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 13A (Tc) 48W (Tc) Through Hole TO-220F
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FQPF13N50C
FQPF13N50C
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: MOSFET N-CH 500V 13A TO-220F
Na zalogi: 5000 pcs
Prenesi: FQPF13N50C.pdf
RFQ
FQPF13N06L
FQPF13N06L
Opis: MOSFET N-CH 60V 10A TO-220F
Na zalogi: 80054 pcs
Prenesi: FQPF13N06L.pdf
RFQ
FQPF13N50
FQPF13N50
Opis: MOSFET N-CH 500V 12.5A TO-220F