FQPF18N50V2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF18N50V2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQPF18N50V2
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 18A TO-220F
Podatkovni listi: FQPF18N50V2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQPF18N50V2
Številka dela FQPF18N50V2 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 18A TO-220F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5981 pcs Podatkovni list FQPF18N50V2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220F
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 265 mOhm @ 9A, 10V
Odmik moči (maks.) 69W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena Q2658628
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3290pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 55nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 18A (Tc) 69W (Tc) Through Hole TO-220F Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)