FQPF27N25T
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF27N25T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQPF27N25T
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 14A TO-220F
Podatkovni listi: FQPF27N25T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQPF27N25T
Številka dela FQPF27N25T Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 250V 14A TO-220F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5106 pcs Podatkovni list FQPF27N25T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220F
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 110 mOhm @ 7A, 10V
Odmik moči (maks.) 55W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2450pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 65nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V natančen opis N-Channel 250V 14A (Tc) 55W (Tc) Through Hole TO-220F
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)