FQPF90N10V2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQPF90N10V2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQPF90N10V2
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 90A TO-220F
Podatkovni listi: FQPF90N10V2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQPF90N10V2
Številka dela FQPF90N10V2 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 100V 90A TO-220F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5299 pcs Podatkovni list FQPF90N10V2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220F
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 45A, 10V
Odmik moči (maks.) 83W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6150pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 191nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V natančen opis N-Channel 100V 90A (Tc) 83W (Tc) Through Hole TO-220F
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)