FQU13N10LTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQU13N10LTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQU13N10LTU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 10A IPAK
Podatkovni listi: FQU13N10LTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FQU13N10LTU
Številka dela FQU13N10LTU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 100V 10A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152359 pcs Podatkovni list FQU13N10LTU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 5A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 40W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 520pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 10A (Tc) 2.5W (Ta), 40W (Tc) Through Hole I-PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FQU12N20TU
FQU12N20TU
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: MOSFET N-CH 200V 9A IPAK
Na zalogi: 83545 pcs
Prenesi: FQU12N20TU.pdf
RFQ
FQU10N20TU_AM002
FQU10N20TU_AM002
Opis: MOSFET N-CH 200V 7.6A IPAK