FQU3N40TU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQU3N40TU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQU3N40TU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 400V 2A IPAK
Podatkovni listi: 1.FQU3N40TU.pdf2.FQU3N40TU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQU3N40TU
Številka dela FQU3N40TU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 400V 2A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5101 pcs Podatkovni list 1.FQU3N40TU.pdf2.FQU3N40TU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.4 Ohm @ 1A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 230pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7.5nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 400V natančen opis N-Channel 400V 2A (Tc) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Through Hole I-PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2A (Tc)