FSFA2100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSFA2100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSFA2100
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC SWIT OVP UVLO 9SIP
Podatkovni listi: FSFA2100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
475 pcs
950 pcs
1425 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSFA2100
Številka dela FSFA2100 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC SWIT OVP UVLO 9SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28943 pcs Podatkovni list FSFA2100.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 11.3 V ~ 25 V Napetost - zagon 14.5V
Napetost - razčlenitev 600V Topologija Half-Bridge
Paket naprave za dobavitelja 9-SIP Serija FPS™
Moč (Watts) 450W Pakiranje Tube
Paket / primer 10-SIP Module, 9 Leads, Formed Leads Izhodna izolacija Isolated
delovna temperatura -40°C ~ 130°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Frekvenca - preklop 100kHz Zaščita napak Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage
Delovni cikel 50% natančen opis Converter Offline Half-Bridge Topology 100kHz 9-SIP