FYP1010DNTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FYP1010DNTU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Podatkovni listi: 1.FYP1010DNTU.pdf2.FYP1010DNTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FYP1010DNTU
Številka dela FYP1010DNTU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90118 pcs Podatkovni list 1.FYP1010DNTU.pdf2.FYP1010DNTU.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 950mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A