FYPF2004DNTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FYPF2004DNTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FYPF2004DNTU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220F
Podatkovni listi: FYPF2004DNTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FYPF2004DNTU
Številka dela FYPF2004DNTU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90347 pcs Podatkovni list FYPF2004DNTU.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 670mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja TO-220F Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 40V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A