GBPC25005W
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
GBPC25005W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GBPC25005W
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka RECT BRIDGE GPP 25A 50V GBPC-W
Podatkovni listi: GBPC25005W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GBPC25005W
Številka dela GBPC25005W Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis RECT BRIDGE GPP 25A 50V GBPC-W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60092 pcs Podatkovni list GBPC25005W.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 50V Tehnologija Standard
Paket naprave za dobavitelja GBPC-W Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 4-Square, GBPC-W
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tip diode Single Phase natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole GBPC-W
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 50V Tok - Povprečni popravek (Io) 25A