H11C3300W
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
H11C3300W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H11C3300W
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka OPTOISOLATOR 5.3KV SCR 6DIP
Podatkovni listi: H11C3300W.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H11C3300W
Številka dela H11C3300W Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis OPTOISOLATOR 5.3KV SCR 6DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5461 pcs Podatkovni list H11C3300W.pdf
Nič križanja No Stanje napetosti - izklop 200V
Napetost - izolacija 5300Vrms Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.2V
Vklopite čas - Paket naprave za dobavitelja 6-DIP
Statična dV / dt (min) 500V/µs Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP (0.400", 10.16mm)
Vrsta izhoda SCR delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Optoisolator SCR Output 5300Vrms 1 Channel 6-DIP Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 300mA
Tok - LED sprožilec (Ift) (maks.) 30mA Tok - držite (Ih) -
Tok - DC naprej (če) (maks.) 60mA Odobritve UR, VDE
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
H11C3S
H11C3S
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: OPTOISOLATOR 5.3KV SCR 6SMD
Na zalogi: 4155 pcs
Prenesi: H11C3S.pdf
RFQ
H11C3
H11C3
Opis: OPTOISOLATOR 5.3KV SCR 6DIP
Na zalogi: 5562 pcs
Prenesi: H11C3.pdf
RFQ
H11C3SD
H11C3SD
Prenesi: H11C3SD.pdf
H11C33SD
H11C33SD
Prenesi: H11C33SD.pdf
H11C3300
H11C3300
Prenesi: H11C3300.pdf
H11C33S
H11C33S
Prenesi: H11C33S.pdf
H11C4
H11C4
Prenesi: H11C4.pdf
H11C2SD
H11C2SD
Prenesi: H11C2SD.pdf
H11C3W
H11C3W
Prenesi: H11C3W.pdf
H11C2W
H11C2W
Prenesi: H11C2W.pdf
H11C2S
H11C2S
Prenesi: H11C2S.pdf
H11C23SD
H11C23SD
Prenesi: H11C23SD.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika