H11D2300W
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
H11D2300W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H11D2300W
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP
Podatkovni listi: H11D2300W.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H11D2300W
Številka dela H11D2300W Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4996 pcs Podatkovni list H11D2300W.pdf
Voltage - Output (Max) 300V Napetost - izolacija 5300Vrms
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.15V Vce Saturation (Max) 400mV
Vklop / izklop čas (tip) 5µs, 5µs Paket naprave za dobavitelja 6-DIP
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) -
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP (0.400", 10.16mm)
Vrsta izhoda Transistor with Base delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa DC natančen opis Optoisolator Transistor with Base Output 5300Vrms 1 Channel 6-DIP
Trenutni količnik prenosa (min) 20% @ 10mA Razmerje trenutnega prenosa (maks.) -
Trenutni - izhod / kanal 100mA Tok - DC naprej (če) (maks.) 80mA