ILC7083AIM5285X
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
ILC7083AIM5285X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ILC7083AIM5285X
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: ILC7083AIM5285X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ILC7083AIM5285X
Številka dela ILC7083AIM5285X Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5905 pcs Podatkovni list ILC7083AIM5285X.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 13V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 85dB ~ 60dB (1kHz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena ILC7083AIM5285X-ND
ILC7083AIM5285XTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 280µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 220µA Trenutni - izhod 150mA