KA78L12AZTA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KA78L12AZTA
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Podatkovni listi: KA78L12AZTA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KA78L12AZTA
Številka dela KA78L12AZTA Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 695133 pcs Podatkovni list KA78L12AZTA.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena KA78L12AZTACT delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-92-3
Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA Trenutni - izhod 100mA