KAI-1020-ABB-FD-BA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KAI-1020-ABB-FD-BA
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IMAGE SENSOR CCD 1MP 64CLCC
Podatkovni listi: KAI-1020-ABB-FD-BA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 141 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 141 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KAI-1020-ABB-FD-BA
Številka dela KAI-1020-ABB-FD-BA Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IMAGE SENSOR CCD 1MP 64CLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141 pcs Podatkovni list KAI-1020-ABB-FD-BA.pdf
Napetost - oskrba 14.5 V ~ 15.5 V Tip CCD
Paket naprave za dobavitelja 64-CLCC (18.29x18.29) Serija -
Velikost pikslov 7.4µm x 7.4µm Pakiranje Bulk
Paket / primer 64-BCQFN delovna temperatura -50°C ~ 70°C (TA)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Okvirji na sekundo 30
natančen opis CCD Image Sensor 1000H x 1000V 7.4µm x 7.4µm 64-CLCC (18.29x18.29) Aktivna slikovna miza 1000H x 1000V