LE25U40CQH-AH
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LE25U40CQH-AH
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8WDFN
Podatkovni listi: LE25U40CQH-AH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LE25U40CQH-AH
Številka dela LE25U40CQH-AH Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC FLASH 4M SPI 40MHZ 8WDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109459 pcs Podatkovni list LE25U40CQH-AH.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 2.3 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 8-WDFN (3x4)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad Druga imena LE25U40CQH-AHOSCT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 4Mb (512K x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika FLASH Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-WDFN (3x4)
Frekvenca ure 40MHz