MBRB30H60CT-1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRB30H60CT-1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBRB30H60CT-1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V I2PAK
Podatkovni listi: MBRB30H60CT-1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBRB30H60CT-1G
Številka dela MBRB30H60CT-1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135976 pcs Podatkovni list MBRB30H60CT-1G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 620mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja I2PAK (TO-262) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 300µA @ 60V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A Številka osnovnega dela MBRB30H60CT
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBRB30H50CTHE3_A/I
MBRB30H50CTHE3_A/I
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V TO263AB
Na zalogi: 56613 pcs
Prenesi: MBRB30H50CTHE3_A/I.pdf
RFQ
MBRB30H60CTT4G
MBRB30H60CTT4G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE SCHOTTKY 60V 15A D2PAK
Na zalogi: 76455 pcs
Prenesi: MBRB30H60CTT4G.pdf
RFQ
MBRB30H50CTHE3/81
MBRB30H50CTHE3/81
Prenesi: MBRB30H50CTHE3/81.pdf
MBRB30H60CTHE3_A/P
MBRB30H60CTHE3_A/P
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO263AB
Prenesi: MBRB30H60CTHE3_A/P.pdf
MBRB30H60CT-E3/81
MBRB30H60CT-E3/81
Prenesi: MBRB30H60CT-E3/81.pdf
MBRB30H50CT-E3/45
MBRB30H50CT-E3/45
Prenesi: MBRB30H50CT-E3/45.pdf
MBRB30H60CTHE3_A/I
MBRB30H60CTHE3_A/I