MBRB30H80CT-1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRB30H80CT-1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBRB30H80CT-1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK
Podatkovni listi: MBRB30H80CT-1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MBRB30H80CT-1G
Številka dela MBRB30H80CT-1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4952 pcs Podatkovni list MBRB30H80CT-1G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 780mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 80V
Paket naprave za dobavitelja I2PAK (TO-262) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Delovna temperatura - spoj -20°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 15A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 250µA @ 80V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBRB30H60CTHE3_A/P
MBRB30H60CTHE3_A/P
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO263AB
Na zalogi: 89965 pcs
Prenesi: MBRB30H60CTHE3_A/P.pdf
RFQ
MBRB30H60CTHE3/45
MBRB30H60CTHE3/45
Na zalogi: 4006 pcs
Prenesi: MBRB30H60CTHE3/45.pdf
RFQ
MBRB30H60CT-E3/81
MBRB30H60CT-E3/81
Prenesi: MBRB30H60CT-E3/81.pdf
MBRB30H60CTHE3_A/I
MBRB30H60CTHE3_A/I