MBRF20L80CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRF20L80CTG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBRF20L80CTG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220FP
Podatkovni listi: MBRF20L80CTG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MBRF20L80CTG
Številka dela MBRF20L80CTG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4056 pcs Podatkovni list MBRF20L80CTG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 670mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 80V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FP Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Delovna temperatura - spoj -20°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 80V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A