MC33269DR2-012
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC33269DR2-012
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 800MA 8SOIC
Podatkovni listi: MC33269DR2-012.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC33269DR2-012
Številka dela MC33269DR2-012 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 12V 800MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 129840 pcs Podatkovni list MC33269DR2-012.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.35V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 800mA 8-SOIC
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela MC33269
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC33269DR2-3.3
MC33269DR2-3.3
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8SOIC
Na zalogi: 141551 pcs
Prenesi: MC33269DR2-3.3.pdf
RFQ
MC33269DR2G
MC33269DR2G
Opis: IC REG LIN POS ADJ 800MA 8SOIC
Na zalogi: 179739 pcs
Prenesi: MC33269DR2G.pdf
RFQ
MC33269DR2-012G
MC33269DR2-012G
Opis: IC REG LINEAR 12V 800MA 8SOIC