MC33375D-2.5
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC33375D-2.5
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8SOIC
Podatkovni listi: MC33375D-2.5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
490 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC33375D-2.5
Številka dela MC33375D-2.5 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 88819 pcs Podatkovni list MC33375D-2.5.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 13V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 8-SOIC
Trenutni - Quiescent (Iq) 200µA Trenutni - izhod 300mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela MC33375
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MC33368DG
MC33368DG
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC PFC CONTROLLER CRM 16SOIC
Na zalogi: 5747 pcs
Prenesi: MC33368DG.pdf
RFQ
MC33375D-3.0R2
MC33375D-3.0R2
Opis: IC REG LINEAR 3V 300MA 8SOIC
Na zalogi: 136962 pcs
Prenesi: MC33375D-3.0R2.pdf
RFQ
MC33375D-2.5R2G
MC33375D-2.5R2G
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8SOIC
Prenesi: MC33375D-2.5R2G.pdf
MC33375D-2.5R2
MC33375D-2.5R2
Prenesi: MC33375D-2.5R2.pdf
MC33368D
MC33368D
Opis: IC POWER FACTOR CTRLR HV 16-SOIC
Prenesi: MC33368D.pdf
MC33375D-2.5G
MC33375D-2.5G