MC74LCX240DWR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC74LCX240DWR2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC
Podatkovni listi: MC74LCX240DWR2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC74LCX240DWR2G
Številka dela MC74LCX240DWR2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC BUFFER INVERT 3.6V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 266977 pcs Podatkovni list MC74LCX240DWR2G.pdf
Napetost - oskrba 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74LCX Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena MC74LCX240DWR2G-ND
MC74LCX240DWR2GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA