MC78M12ACTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78M12ACTG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC78M12ACTG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 500MA TO220AB
Podatkovni listi: MC78M12ACTG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC78M12ACTG
Številka dela MC78M12ACTG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 12V 500MA TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 263379 pcs Podatkovni list MC78M12ACTG.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 80dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-220AB Trenutni - izhod 500mA