MCT2202300
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCT2202300
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP
Podatkovni listi: MCT2202300.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCT2202300
Številka dela MCT2202300 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5020 pcs Podatkovni list MCT2202300.pdf
Voltage - Output (Max) 30V Napetost - izolacija 5300Vrms
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.25V Vce Saturation (Max) 400mV
Vklop / izklop čas (tip) 2µs, 2µs Paket naprave za dobavitelja 6-DIP
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) -
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Transistor with Base delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa DC natančen opis Optoisolator Transistor with Base Output 5300Vrms 1 Channel 6-DIP
Trenutni količnik prenosa (min) 63% @ 10mA Razmerje trenutnega prenosa (maks.) 125% @ 10mA
Trenutni - izhod / kanal 50mA Tok - DC naprej (če) (maks.) 100mA