MID400WV
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MID400WV
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka OPTOISO 2.5KV OPN COLLECTOR 8DIP
Podatkovni listi: MID400WV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MID400WV
Številka dela MID400WV Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis OPTOISO 2.5KV OPN COLLECTOR 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43988 pcs Podatkovni list MID400WV.pdf
Napetost - oskrba 7V Napetost - izolacija 2500Vrms
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.5V (Max) Paket naprave za dobavitelja 8-DIP
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) -
Zamuda za razmnoževanje tpLH / tpHL (maks.) 1ms, 1ms (Typ) Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.400", 10.16mm) Vrsta izhoda Open Collector
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodi - Side 1 / Side 2 1/0
Vrsta vnosa AC, DC natančen opis Logic Output Optoisolator Open Collector 2500Vrms 1 Channel 8-DIP
Hitrost prenosa podatkov - Trenutni - izhod / kanal 20mA