MJE15031G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MJE15031G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJE15031G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TRANS PNP 150V 8A TO220AB
Podatkovni listi: MJE15031G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJE15031G
Številka dela MJE15031G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TRANS PNP 150V 8A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71006 pcs Podatkovni list MJE15031G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 150V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 100mA, 1A
Vrsta tranzistorja PNP Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Moč - maks 50W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena MJE15031GOS delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - prehod 30MHz natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP 150V 8A 30MHz 50W Through Hole TO-220AB
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 20 @ 4A, 2V Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 8A