MM3Z5V1T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z5V1T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MM3Z5V1T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 5.1V 300MW SOD323
Podatkovni listi: MM3Z5V1T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MM3Z5V1T1G
Številka dela MM3Z5V1T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 5.1V 300MW SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4725557 pcs Podatkovni list MM3Z5V1T1G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±6% Paket naprave za dobavitelja SOD-323
Serija - Moč - maks 300mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-76, SOD-323
Druga imena MM3Z5V1T1GOS
MM3Z5V1T1GOS-ND
MM3Z5V1T1GOSTR
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 60 Ohms natančen opis Zener Diode 5.1V 300mW ±6% Surface Mount SOD-323
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 2V Številka osnovnega dela MM3Z5V1