MM3Z7V5T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z7V5T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MM3Z7V5T1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323
Podatkovni listi: MM3Z7V5T1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MM3Z7V5T1
Številka dela MM3Z7V5T1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5995 pcs Podatkovni list MM3Z7V5T1.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±6% Paket naprave za dobavitelja SOD-323
Serija - Moč - maks 200mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-76, SOD-323
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 7.5V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 5V Številka osnovnega dela MM3Z7V5