MM5Z6V8T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z6V8T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MM5Z6V8T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD523
Podatkovni listi: MM5Z6V8T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MM5Z6V8T1G
Številka dela MM5Z6V8T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD523 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2766726 pcs Podatkovni list MM5Z6V8T1G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5.9% Paket naprave za dobavitelja SOD-523
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-79, SOD-523
Druga imena MM5Z6V8T1GOS
MM5Z6V8T1GOS-ND
MM5Z6V8T1GOSTR
delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 6.8V 500mW ±5.9% Surface Mount SOD-523
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 4V Številka osnovnega dela MM5Z6V8