MMBTH10-4LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMBTH10-4LT1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMBTH10-4LT1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TRANS VHF/UHF NPN 25V SOT-23
Podatkovni listi: MMBTH10-4LT1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMBTH10-4LT1G
Številka dela MMBTH10-4LT1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TRANS VHF/UHF NPN 25V SOT-23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1318834 pcs Podatkovni list MMBTH10-4LT1G.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 25V Vrsta tranzistorja NPN
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 (TO-236) Serija -
Moč - maks 225mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena MMBTH10-4LT1GOSCT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Slika hrupa (dB Typ @ f) -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Gain - Frekvenca - prehod 800MHz
natančen opis RF Transistor NPN 25V 800MHz 225mW Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 120 @ 4mA, 10V
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) - Številka osnovnega dela MMBTH10
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MMBTH10-4LT1
MMBTH10-4LT1
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TRANS VHF/UHF NPN 25V SOT-23
Na zalogi: 4240 pcs
Prenesi: MMBTH10-4LT1.pdf
RFQ
MMBTA92_D87Z
MMBTA92_D87Z
Opis: TRANS PNP 300V 0.5A SOT-23