MMBZ5250ELT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMBZ5250ELT1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMBZ5250ELT1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3
Podatkovni listi: MMBZ5250ELT1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MMBZ5250ELT1
Številka dela MMBZ5250ELT1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 20V 225MW SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4194 pcs Podatkovni list MMBZ5250ELT1.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 20V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 (TO-236)
Serija - Moč - maks 225mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena MMBZ5250ELT1OS delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca (Max) (Zzt) 25 Ohms
natančen opis Zener Diode 20V 225mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 15V