MMSZ5250ET1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ5250ET1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMSZ5250ET1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Podatkovni listi: MMSZ5250ET1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMSZ5250ET1G
Številka dela MMSZ5250ET1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1126870 pcs Podatkovni list MMSZ5250ET1G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 20V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD-123
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 25 Ohms natančen opis Zener Diode 20V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 15V Številka osnovnega dela MMSZ5250