MOC8021300
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MOC8021300
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka OPTOISO 5.3KV DARLINGTON 6-DIP
Podatkovni listi: MOC8021300.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MOC8021300
Številka dela MOC8021300 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis OPTOISO 5.3KV DARLINGTON 6-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4397 pcs Podatkovni list MOC8021300.pdf
Voltage - Output (Max) 50V Napetost - izolacija 5300Vrms
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.15V Vce Saturation (Max) 2V
Vklop / izklop čas (tip) 3.5µs, 95µs Paket naprave za dobavitelja 6-DIP
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) -
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Darlington delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Število kanalov 1 Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa DC natančen opis Optoisolator Darlington Output 5300Vrms 1 Channel 6-DIP
Trenutni količnik prenosa (min) 1000% @ 10mA Razmerje trenutnega prenosa (maks.) -
Trenutni - izhod / kanal 150mA Tok - DC naprej (če) (maks.) 60mA