MTW32N20E
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MTW32N20E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MTW32N20E
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 32A TO-247
Podatkovni listi: MTW32N20E.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MTW32N20E
Številka dela MTW32N20E Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 200V 32A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5175 pcs Podatkovni list MTW32N20E.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 16A, 10V
Odmik moči (maks.) 180W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena MTW32N20EOS
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 120nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis N-Channel 200V 32A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-247 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)