NB3U1548CDR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NB3U1548CDR2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC CLK BUFFER 160MHZ 8SOIC
Podatkovni listi: NB3U1548CDR2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NB3U1548CDR2G
Številka dela NB3U1548CDR2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC CLK BUFFER 160MHZ 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36257 pcs Podatkovni list NB3U1548CDR2G.pdf
Napetost - oskrba 1.4 V ~ 3.465 V Tip Fanout Buffer (Distribution)
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Razmerje - Vhod: Izhod 1:4 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vnos LVCMOS Frekvenca - maks 160MHz
Diferencial - Vhod: Izhod No/No natančen opis Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:4 160MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)