NCL30083ADMR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCL30083ADMR2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCL30083ADMR2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC LED DRIVER OFFL DIM 8MICRO
Podatkovni listi: NCL30083ADMR2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCL30083ADMR2G
Številka dela NCL30083ADMR2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC LED DRIVER OFFL DIM 8MICRO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122401 pcs Podatkovni list NCL30083ADMR2G.pdf
Napetost - napajanje (min) 8.8V Napetost - napajanje (maks.) 28V
Napetost - izhod - Tip AC DC Offline Switcher
Topologija Flyback Paket naprave za dobavitelja 8-Micro
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Druga imena NCL30083ADMR2GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število izhodov 1