NCP103AMX285TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP103AMX285TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP103AMX285TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4UDFN
Podatkovni listi: NCP103AMX285TCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP103AMX285TCG
Številka dela NCP103AMX285TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4UDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 840856 pcs Podatkovni list NCP103AMX285TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-UDFN (1.0x1.0) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-UDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 4-UDFN (1.0x1.0) Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable