NCP1052ST136T3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1052ST136T3G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC CONV PWM UVLO HV SOT223-4
Podatkovni listi: NCP1052ST136T3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1052ST136T3G
Številka dela NCP1052ST136T3G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC CONV PWM UVLO HV SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117009 pcs Podatkovni list NCP1052ST136T3G.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 7.5 V ~ 10 V Napetost - zagon 8.5V
Napetost - razčlenitev 700V Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja SOT-223 (TO-261) Serija -
Moč (Watts) 40W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA Izhodna izolacija Isolated
Druga imena NCP1052ST136T3GOS
NCP1052ST136T3GOS-ND
NCP1052ST136T3GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Notranja stikala Yes Frekvenca - preklop 136kHz
Zaščita napak Current Limiting, Open Loop, Over Load, Over Temperature Delovni cikel 77%
natančen opis Converter Offline Flyback Topology 136kHz SOT-223 (TO-261) Nadzorne funkcije -