NCP1053P44
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP1053P44 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1053P44
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC CONV PWM UVLO HV 7DIP
Podatkovni listi: NCP1053P44.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1053P44
Številka dela NCP1053P44 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC CONV PWM UVLO HV 7DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4799 pcs Podatkovni list NCP1053P44.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 7.5 V ~ 10 V Napetost - zagon 8.5V
Napetost - razčlenitev 700V Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja 7-PDIP Serija -
Moč (Watts) 40W Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads Izhodna izolacija Isolated
Druga imena NCP1053P44OS delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Notranja stikala Yes
Frekvenca - preklop 44kHz Zaščita napak Current Limiting, Open Loop, Over Load, Over Temperature
Delovni cikel 77% natančen opis Converter Offline Flyback Topology 44kHz 7-PDIP