NCP1086T-033G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP1086T-033G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1086T-033G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220AB
Podatkovni listi: NCP1086T-033G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1086T-033G
Številka dela NCP1086T-033G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4452 pcs Podatkovni list NCP1086T-033G.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.4V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 80dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP1086T-033GOS
NCP1086T033G
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A TO-220AB Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije -