NCP1117DT12G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP1117DT12G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1117DT12G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 1A DPAK
Podatkovni listi: NCP1117DT12G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1117DT12G
Številka dela NCP1117DT12G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 12V 1A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 394619 pcs Podatkovni list NCP1117DT12G.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 54dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP1117DT12G-ND
NCP1117DT12GOS
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A DPAK
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 1A