NCP1117DT25
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP1117DT25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1117DT25
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 1A DPAK
Podatkovni listi: NCP1117DT25.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1117DT25
Številka dela NCP1117DT25 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4106 pcs Podatkovni list NCP1117DT25.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 68dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A DPAK
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 1A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela NCP1117DT25
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NCP1117DT20RKG
NCP1117DT20RKG
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR 2V 1A DPAK
Na zalogi: 376110 pcs
Prenesi: NCP1117DT20RKG.pdf
RFQ
NCP1117DT25G
NCP1117DT25G
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1A DPAK
Na zalogi: 317430 pcs
Prenesi: NCP1117DT25G.pdf
RFQ
NCP1117DT18T5G
NCP1117DT18T5G
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 1A DPAK
Prenesi: NCP1117DT18T5G.pdf
NCP1117DT25RK
NCP1117DT25RK
Prenesi: NCP1117DT25RK.pdf
NCP1117DT20RK
NCP1117DT20RK
Opis: IC REG LINEAR 2V 1A DPAK
Prenesi: NCP1117DT20RK.pdf
NCP1117DT20G
NCP1117DT20G
Opis: IC REG LINEAR 2V 1A DPAK
Prenesi: NCP1117DT20G.pdf
NCP1117DT25RKG
NCP1117DT25RKG
Prenesi: NCP1117DT25RKG.pdf
NCP1117DT285
NCP1117DT285
Opis: IC REG LINEAR 2.85V 1A DPAK
Prenesi: NCP1117DT285.pdf
NCP1117DT25T5G
NCP1117DT25T5G
Prenesi: NCP1117DT25T5G.pdf
NCP1117DT25T5
NCP1117DT25T5
Prenesi: NCP1117DT25T5.pdf
NCP1117DT19RKG
NCP1117DT19RKG
Opis: IC REG LINEAR 1.9V 1A DPAK