NCP1117DT33T5
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP1117DT33T5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1117DT33T5
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK
Podatkovni listi: NCP1117DT33T5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1117DT33T5
Številka dela NCP1117DT33T5 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4700 pcs Podatkovni list NCP1117DT33T5.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 64dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP1117DT33T5OS delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A DPAK Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -