NCP114AMX125TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP114AMX125TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP114AMX125TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.25V 300MA 4UDFN
Podatkovni listi: NCP114AMX125TCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP114AMX125TCG
Številka dela NCP114AMX125TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.25V 300MA 4UDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 973697 pcs Podatkovni list NCP114AMX125TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-UDFN (1.0x1.0) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-UDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP114AMX125TCGOSCT delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.25V 300mA 4-UDFN (1.0x1.0)
Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA Trenutni - izhod 300mA