NCP1200AP60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1200AP60
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC CTRLR PWM CM HV 8DIP
Podatkovni listi: NCP1200AP60.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1200AP60
Številka dela NCP1200AP60 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC CTRLR PWM CM HV 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4818 pcs Podatkovni list NCP1200AP60.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 16V (Max) Napetost - razčlenitev -
Topologija Flyback Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Izhodna izolacija Isolated
Druga imena NCP1200AP60OS delovna temperatura 0°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Notranja stikala No
Frekvenca - preklop 60kHz Zaščita napak Current Limiting, Over Load, Short Circuit
Delovni cikel 83% natančen opis Converter Offline Flyback Topology 60kHz 8-PDIP