NCP1201P60G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1201P60G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC CTRLR PWM CM OTP 8DIP
Podatkovni listi: NCP1201P60G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1201P60G
Številka dela NCP1201P60G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC CTRLR PWM CM OTP 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6003 pcs Podatkovni list NCP1201P60G.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 16V (Max) Napetost - razčlenitev 500V
Topologija Flyback Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Izhodna izolacija Isolated
Druga imena NCP1201P60GOS delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala No
Frekvenca - preklop 60kHz Zaščita napak Over Load, Over Temperature, Short Circuit
Delovni cikel 83% natančen opis Converter Offline Flyback Topology 60kHz 8-PDIP