NCP1216AD100R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1216AD100R2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC CTRLR PWM CM OTP HV 8SOIC
Podatkovni listi: NCP1216AD100R2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1216AD100R2G
Številka dela NCP1216AD100R2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC CTRLR PWM CM OTP HV 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126584 pcs Podatkovni list NCP1216AD100R2G.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 10 V ~ 16 V Napetost - razčlenitev -
Topologija Flyback Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Izhodna izolacija Isolated
Druga imena NCP1216AD100R2G-ND
NCP1216AD100R2GOSTR
delovna temperatura 0°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala No
Frekvenca - preklop 100kHz Zaščita napak Over Load, Over Temperature, Short Circuit
Delovni cikel 46.5% natančen opis Converter Offline Flyback Topology 100kHz 8-SOIC