NCP1216AP100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP1216AP100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1216AP100
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC CTRLR PWM CM OTP HV 8DIP
Podatkovni listi: NCP1216AP100.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1216AP100
Številka dela NCP1216AP100 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC CTRLR PWM CM OTP HV 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4391 pcs Podatkovni list NCP1216AP100.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 10 V ~ 16 V Napetost - razčlenitev -
Topologija Flyback Paket naprave za dobavitelja 7-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads Izhodna izolacija Isolated
delovna temperatura 0°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Notranja stikala No Frekvenca - preklop 100kHz
Zaščita napak Over Load, Over Temperature, Short Circuit Delovni cikel 46.5%
natančen opis Converter Offline Flyback Topology 100kHz 7-PDIP Nadzorne funkcije -