NCP1216P133
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP1216P133 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1216P133
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC CTRLR PWM CM OTP HV 8DIP
Podatkovni listi: NCP1216P133.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1216P133
Številka dela NCP1216P133 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC CTRLR PWM CM OTP HV 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5801 pcs Podatkovni list NCP1216P133.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 10 V ~ 16 V Napetost - razčlenitev -
Topologija Flyback Paket naprave za dobavitelja 7-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads Izhodna izolacija Isolated
Druga imena NCP1216P133OS delovna temperatura 0°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Notranja stikala No
Frekvenca - preklop 133kHz Zaščita napak Over Load, Over Temperature, Short Circuit
Delovni cikel 75% natančen opis Converter Offline Flyback Topology 133kHz 7-PDIP