NCP1230P65
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP1230P65 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1230P65
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC CTRLR PWM SMPS OVP OCP 7DIP
Podatkovni listi: NCP1230P65.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1230P65
Številka dela NCP1230P65 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Količina na voljo 5368 pcs Podatkovni list NCP1230P65.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 7.7 V ~ 18 V Napetost - zagon 12.6V
Napetost - razčlenitev - Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja 7-PDIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Izhodna izolacija Isolated delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Notranja stikala No
Frekvenca - preklop 65kHz Zaščita napak Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Delovni cikel 80% natančen opis Converter Offline Flyback Topology 65kHz 7-PDIP